Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/parcaplatformu/public_html/system/journal2/classes/journal2_utils.php on line 424Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/parcaplatformu/public_html/system/journal2/classes/journal2_utils.php on line 424Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/parcaplatformu/public_html/system/journal2/classes/journal2_utils.php on line 424Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/parcaplatformu/public_html/system/journal2/classes/journal2_utils.php on line 424Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/parcaplatformu/public_html/system/journal2/classes/journal2_utils.php on line 424Unknown: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/parcaplatformu/public_html/system/journal2/classes/journal2_utils.php on line 424Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/parcaplatformu/public_html/system/library/template.php on line 9 Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

Parcaplatformu.com Gizlilik Taahhüdü


Mahremiyetiniz bizim için önemlidir. Bu Çevrimiçi Gizlilik İlkeleri belgesinde (“Gizlilik İlkeleri”) Parcaplatformu.com firmasınca (bundan sonra “Parcaplatformu.com,” “Biz” ve “Bizim” olarak anılacaktır) aşağıdaki Gizlilik İlkelerinin bulunduğu bu Internet sitesini ziyaret ettiğinizde mahremiyetinizin nasıl korunacağı açıklanmaktadır. Bu Gizlilik İlkelerinde Internet sitelerimizi kullandığınızda hangi bilgilerin toplanıp takip edileceği, bu bilgilerin nasıl kullanılacağı ve kimlerle paylaşılacağı açıklanmaktadır. Bu Gizlilik İlkeleri hakkında herhangi bir sorunuz olması durumunda lütfen bize ulaşın.

Gizlilik İlkelerinin Kapsamı

Bu Gizlilik İlkeleri Internet sitelerimiz aracılığıyla elde edilecek olan “kişisel bilgileri” kapsamaktadır.

“Kişisel Bilgiler” tek başına veya elimizdeki diğer bilgilerle birlikte kullanıldığında kimliğinizi ortaya çıkaran bilgilerdir. Kişisel bilgiler arasında adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, kredi kartı bilgileriniz, ve Internet sitelerimizde bir hesap açarken veya bir profili oluştururken verdiğiniz ayrıntılar gibi bilgiler yer almaktadır.

İzniniz

Lütfen birkaç dakika ayırarak bu Gizlilik İlkelerini inceleyiniz. Bu Internet sitesine girerek veya siteyi kullanarak bu Gizlilik İlkeleri belgesinde belirtilen şartlar uyarınca, kişisel bilgilerinizin toplanmasına, kullanılmasına ve açıklanmasına izin vermiş sayılacaksınız.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN BU GİZLİLİK İLKELERİ BELGESİNDE ORTAYA KONDUĞU ŞEKİLDE TOPLANMASINA, KULLANILMASINA VE AÇIKLANMASINA İZİN VERMİYORSANIZ LÜTFEN BU INTERNET SİTESİNDEN ÇIKINIZ VE SİTEYİ KULLANMAYINIZ.

Gizlilik İlkelerindeki değişiklikler

Internet sitelerimize yeni özellikler ve işlevsellikler ekledikçe bu Gizlilik İlkelerinde güncellemeler yapmamız veya ilkeleri gözden geçirmemiz gerekecektir. İlkelerin gözden geçirilmiş halini Internet sitelerimizde yayınlamak kaydıyla bu tür değişiklikleri herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin yapma hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu değişiklikler ilkelerin gözden geçirilmiş halini Internet sitelerimizde yayınladığımız tarih itibarıyla yürürlüğe girmiş olacaktır. Söz konusu değişikler yalnızca ilkelerin gözden geçirilmiş halini yayınlamamızdan sonra topladığımız kişisel bilgiler için geçerli sayılır. Bu tür bir değişikliğin yapılması sonrası Internet sitemizi kullanmanız gözden geçirilmiş Gizlilik İlkeleri hükümlerini kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu Gizlilik İlkelerini belli aralıklarla incelemeniz son derece önemlidir.

Gizlilik Bildirimleri

Bu Gizlilik İlkeleri belgesi Internet sitelerimizde yayınlanacak olan “gizlilik bildirimleriyle” zaman zaman güncellenebilir veya değiştirilebilir. Gizlilik bildirimlerinde genellikle, bir Internet sitesinin belirli bir sayfasında veya alanında hangi kişisel bilgileri topladığımız, bu bilgilere neden ihtiyaç duyduğumuz ve bilgileri kullanma biçimimiz konusunda hangi tercihlere sahip olduğunuz gibi ayrıntılar yer almaktadır.

Bu Internet Sitesinin Özel İşlevlerini ve Parola Korumalı Alanlarını Kullanmanızın Şartlarını Düzenleyen Sözleşmeler

Internet sitelerimizin bazılarında lisanslı içerikler veya Internet satış noktaları, ya da tartışma forumları, sohbet odaları, kariyer alanları veya müşterilere özel alanlar gibi parola korumalı alanlar türünden muayyen özellikler bulunmaktadır. Özel bir işlevi veya Parola Korumalı alanları kullanmak için kaydolduğunuzda size söz konusu özel işlev veya Parola Korumalı alanı kullanmanızın şartlarını düzenleyen özel koşulları kabul edip etmediğiniz sorulabilir. Bu tür durumlarda sizden bir kutuyu işaretleyerek veya “Kabul ediyorum” yazılı bir düğmeyi tıklayarak özel koşulları kabul ettiğinizi bilhassa belirtmeniz istenecektir.

Internet sitelerimiz aracılığıyla hangi kişisel bilgiler toplanacaktır?

Sizin verdiğiniz bilgiler. Internet sitelerimizi kullanırken kendi hür iradenizle verdiğiniz (farenizle ve klavyenizi kullanarak) bilgiler arasından topladığımız kişisel bilgiler. Topladığımız bilginin ne olduğu Internet sitelerimizi ne şekilde kullandığınıza bağlıdır. Örneğin, gönderdiğimiz e-posta mesaj listemize kayıt olmayı kabul ederseniz, e-posta adresinizi ve kayıtla ilgili verdiğiniz diğer bilgileri alacağız. “Bize Ulaşın” bağlantısı ile bizimle iletişim kurduğunuzda, “Bize Ulaşın” formunu doldururken verd